Pedicure

Pedicure frezarkowy klasyczny jest zabiegiem pielęgnacyjnym stóp. Zaczyna się od moczenia stóp, następnie wyrównujemy płytkę, wycinamy lub odsuwamy skórki wokół paznokcia. Za pomocą frezarki zrogowaciały naskórek na stopach zostaje złuszczony. Kiedy skóra na stopach jest idealnie gładka zostaje wmasowany odpowiednio dobrany balsam. Na zakończenie zabiegu paznokcie malowane są lakierem lub hybrydą lub odżywką.

Zapisy, informacje: 881 350 222


Pedicure z Malowaniem

Podologia1

Zabieg pielęgnacyjny obejmujący kąpiel stóp, skrócenie, opiłowanie i oczyszczenie paznokci stóp oraz usunięcie zgrubionego naskórka z podeszwy wraz z regenerującym peelingiem stóp. Zabieg zakończony jest polakierowaniem paznokci lakierem tradycyjnym.


Pedicure Hybrydowy

Podologia1

Do wykonania pedicure hybrydowego używamy specjalistycznej emalii, która jest połączeniem lakieru i żelu. Hybryda nakładana jest cienką warstwą tak jak lakier lecz płytka paznokciowa przed aplikacją hybrydy zostaje lekko zmatowiona i odtłuszczona – utwardzenie w lampie LED, powoduje, że hybryda lśni mocniej w porównaniu do pedicura tradycyjnego i co najważniejsze pedicure hybrydowy utrzymuje się zwykle do miesiąca.


Zapisy, informacje: 881 350 222

Kontakt

Tel:
Email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Addres
Sikorksiego 12,
48-282 Katowice
Zapraszam
Ponieidzłek - Piątek:9-20
Sobota: 9-13

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.